Alfa kurz v Rosicích

Milí zájemci o duchovní věci.

Rádi bychom Vás, ale snad i Vaše přátele pozvali na kurz Alfa, který bude orga-nizován ve spolupráci s naší farností a který začíná 2. 10. a dále bude pokračovat dalších deset středečních večerů( společné stolování, přednáška, sdílení ve skupince).

Kurz Alfa je krátký, praktický úvod do křesťanské víry. Volitelnou součástí je možnost strávit společný víkend mimo Rosice.

Kurz bude veden týmem spolupracovníků,program začíná večeří v 18:30h a dále pokračuje přednáškou a příležitostí setkat se ve skupinkách v diskuzi a studiu Bible. Na všechna středeční setkání nám pohostinství nabízí rosická fara.

Velmi by nám pomohlo, kdybyste se v případě zájmu nahlásili předem na níže uvedenou emailovou adresu, přeptali se někoho z organizátorů, a nebo prostě 2. října přišli.

Těšíme se na setkání s Vámi Za organizátory: P. Jan Klíma, Zdenka Gloserová, Jana Navrátilová Emailová adresa: alfarosice@gmail.com Program kurzu: 1. večer: Kdo je Ježíš? 2. října 2013 2. večer: Proč Ježíš zemřel? 9. říjen 3. večer: Jak získat víru? 16. říjen 4. večer: Proč a jak se modlit? 23. říjen 5. večer: Proč a jak číst Bibli? 30. říjen 6. večer: Jak nás Bůh vede? 6. listopad Společný víkend: Kdo je svatý Duch a co dělá? Jak mohu být naplněn Duchem? Jak prožít zbytek života naplno? 9. – 10. listopad 7. večer: Jak odolat zlému? 13. listopad 8. večer: Jak mluvit s druhými o víře? 20. listopad 9. večer: Uzdravuje Bůh i dnes? 27. listopad 10. večer: A co církev? 4. prosinec Závěrečná slavnostní večeře 11.prosinec  
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.