Zveme na Alfu 2018

Zase kurz Alfa?

Ano, od středy 3. října 2018 pořádáme v prostorách rosické fary náš šestý kurz Alfa vždy od 18:30 hodin.
Zveme vás na společenský večer s večeří, přednáškou a možností popovídat si v malé skupince na neobvyklá témata, která se týkají smyslu života, křesťanství a víry.
Více podrobností najdete v pozvánce.

Rozhodli jste se přijít se podívat?

Na kurz je třeba se přihlásit. Pomůže nám to v přípravě večerů. Kontaktujte nás mobilem (731 047 005) nebo na mailovou adresu ([email protected]).
Ke kurzu se můžete připojit nejpozději na čtvrtém večeru, protože později by to nebylo úplně fér vůči ostatním hostům. Pokud se vám kurz nebude líbit, můžete se kdykoliv rozhodnout a dále nepokračovat.
Byli bychom také rádi, kdybyste předali tuto informaci někomu ve svém okolí, o kom si myslíte, že na takové pozvání čeká. Sám by se možná ostýchal udělat první krok, ale témata víry ho začínají zajímat nebo ho provokují.

Prosíme o podporu slovem a modlitbou.

Za organizační tým Zdeňka Gloserová