Setkání pastorační farní rady 5. 1. 2024

• Připravuje se Tříkrálová sbírka. Organizuje Lucie Mojžíšová. Letos bude více skupinek, protože se zapojili i skauti z Tetčic a další, kteří dříve nechodili.
  • V neděli 28. 1. 2024 proběhne na faře karneval pro děti.
  • Připravuje se odpoledne u cimbálu v ZKC, bude se konat 11. 2. 2024 v 15:30. Pravděpodobně vystoupí Omičan. O organizaci na místě se bude starat M. Chudáčková.
  • Ve výběrovém řízení na děkanátního pastoračního asistenta byla vybrána Jarmila Strašáková ze zbraslavské farnosti. Od 1. 2. 2024 bude koordinovat pastorační aktivity v rosickém děkanátu.
  • V sobotu 13. 1. 2024 proběhne brigáda ve farním lese. P. Vybíral oznámí v neděli v ohláškách.
  • P. Vybíral s o. J. Klímou podávají žádost o dotace na město Rosice.
  • Bylo by dobré pozvat biskupského stavebního technika na setkání farní rady a probrat možnosti oprav a investic v naší farnosti.
  • Od Nového roku proběhla změna dodavatele plynu, kterou vyjednalo biskupství.
  • Duchovní obnova s K. Lachmanovou proběhne 16. 3. 2023 dopoledne v ZKC.
  • Pouť na Trojici bude letos 26. 5. 2024. Zkusíme zajistit program s duchovním přesahem tak, aby doplnil festival Rozsvícená Trojice pořádaný městem.
  • Noc kostelů proběhne letos v jiném termínu než pouť a to 7. 6. 2024. Pravděpodobně bude program trochu jednodušší.